• Добредојдовте

  Добредојдовте на официјалната веб страница на БАЗЕН АЕРОДРОМ. Овде ќе може да се информирате за сите активности и настани поврзани со работата на базенот, како и да погледнете дел од фотографиите од базенот. Доколку имате било какво прашање или имате потреба од контакт со нас, не двоумете се да не контактирате преку формуларот за контакт...
 • Посетете не

  Нашиот базен е вистинско решение за проблемот со летните горештини во Скопје. Било да станува збор за група од пријатели или целото семејство, посетете не и уживајте во услугите кои ги нудиме. Покрај разладувањето во малиот и големиот базен, може да уживате во кафе или ладен пијалок на барот покрај базенот или пак да одиграте партија одбојка на песок...
 • Уживајте

  Целиот комплекс е комплетно реновиран пред почетокот на летото 2013 година со цел на посетителите да им овозможи да се релаксираат и уживаат во нашите услуги. Воведовме систем за прецизно филтрирање на водата со што нема потреба да се грижите за хигиената во базенот дури и за вашите деца. Во склоп на базенот работи и стручен спасувач кој се грижи за безбедноста на сите посетители...
 • 1
 • 2
 • 3

Предности на пливањето

Пливањето ги ангажира сите мускули на телото, а тоа ни помага да останеме во подобра форма...

Повеќе

Галерија

gallerygallerygallerygallerygallerygallery

Пливачка школа

Сакате да научите да пливате, професионално или рекреативно? Станете член на нашата пливачка школа...

Повеќе

Аеробик во вода

Да се биде во топ форма секогаш е во мода... посебно за време на летниот период. Вежбајте, а во исто време забавувајте се со часовите по аеробик во вода...

Повеќе