Контакт информации

Контакт

Контакт слика
Адреса:
Васко Карангелески бр. 6, 1000 Скопје 1000, Скопје

Е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон: 072/308 307 - Базен и летна бавча

Мобилен: 072/308 306 - Велнес центар

http://www.bazenaerodrom.mk

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со * се задолжителни.